רואים קדימה - רמת השרון

"רואים קדימה" - למידה מקרוב ברמת השרון בעיתות חירום

אגף החינוך גאה להציג את תכנית "רואים קדימה", תכנית לימודית שבועית וייחודית המיועדת לתלמידי כתות ו' עד יב', במקצועות המתמטיקה, האנגלית (ולשון לתלמידי התיכון), בסבסוד עיריית רמת השרון.
הלמידה תתקיים במתכונת קפסולרית - קבוצות קטנות (6-10 תלמידים) - בשעות אחר הצהריים ובהלימה להנחיות משרד הבריאות.
שעורי ההוראה והתרגול במתמטיקה/אנגלית כוללים שעת תרגול אקדמית "מקרוב", אחת לשבוע, בתשלום חודשי של 120 ₪ בלבד למקצוע. בנוסף, שעת תרגול שבועית מרחוק ללא תשלום. 

השיעורים יועברו על ידי צוות מורים מקצועי ואיכותי, שעובד בהלימה מלאה לצוות המקצועי של בית הספר, מתעדכן בחומר הנלמד, במועדי המבחנים ובנושאים לכל מבחן ובהתאם לכך בונה את מערך שיעורי ההוראה והתרגול.

מטרת שעורי ההוראה והתרגול היא לקדם את יכולות התלמיד ולהקנות לו הרגלי לימוד ותרגול נכונים על מנת לשפר את ידיעותיו וציוניו במקצועות הנלמדים. 

לרישום יש להיכנס לקישור הבא:
טופס הרשמה

בברכה,
שלומית שפיגלבלט
מנהלת אגף החינוך

   

תלם שעורי ההוראה והתרגול

תלם - המרכז לשיעורי תרגול מקיימת שיעורי הוראה ותרגול בקבוצות תרגול קטנות. מטרת שעורי ההוראה והתרגול היא לקדם את יכולות התלמיד ולהקנות לו הרגלי לימוד ותרגול נכונים על מנת לשפר את ידיעותיו וציוניו במקצועות הנלמדים. צוות המורים והמתרגלים של תלם עובד בהלימה מלאה לצוות המקצועי של בית הספר, מתעדכן בחומר הנלמד, במועדי המבחנים ובנושאים לכל מבחן ובהתאם לכך בונה את מערך שיעורי התרגול. תלם - המרכז לשעורי תרגול פועלת למעלה מ- 17 שנים ביותר מ- 30 בתי ספר באזור המרכז והשרון, ביניהם בתי ספר ברעננה, כפר סבא, הוד השרון, רמת גן ועוד.

ניתן לשלב בין מקצועות הלימוד השונים. 

תחילת הלימודים:

הלימודים יחלו בשבוע שמתחיל ב- 1.11.20 וימשכו עד סוף שנה"ל. מועדי המפגשים יקבעו בתיאום עם הנרשמים.

ההרשמה מתבצעת טלפונית/באמצעות לינק (קישור) אצל נציגי תלם ותחל ב- 11 באוקטובר. לקבלת פרטים נוספים, נא לבחור מסלול (ניתן לבחור במקביל יותר מאחד), ולאחר מכן ללחוץ להתעניינות (מלבן אדום בתחתית העמוד). נציג של תלם יצור עמכם קשר בהקדם.
*מילוי טופס התעניינות זה אינו מחייב את ממלא הטופס (תלמיד או הורה) בהרשמה/תשלום/התחייבות כלשהי לקורס והוא להתעניינות בלבד.

הוראה ותרגול שוטף במתמטיקה

לפרטים נוספים, בחרו בי ואז לחצו על הפס האדום בתחתית העמוד

הוראה ותרגול שוטף באנגלית

לפרטים נוספים, בחרו בי ואז לחצו על הפס האדום בתחתית העמוד

הוראה ותרגול שוטף בלשון

לפרטים נוספים, בחרו בי ואז לחצו על הפס האדום בתחתית העמוד